KONST / Litografier / Konstmapp 8102009
nr 810 2009
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Madeleine Pyk + Kjell Strandqvist (f. 1944), 128/220, signerade, bladets mått: 50x70
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:05:12
11/1 15:47:40
1.200 kr
25/2 19:00:12
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist